Transport kruszyw

transport kruszyw Kraków

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 690 830 340


Transport kruszyw odbywa się w zgodzie z aktualnie obowiązującymi normami oraz przepisami. Należy podkreślić, że w sposób kompleksowy zabezpieczamy ładunek nie tylko przed przemieszczaniem, ale również negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Właśnie dlatego mamy pewność, że zostanie on dostarczony do klienta w nienaruszonym stanie. Masz wątpliwości? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą wyspecjalizowaną obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnej pomocy.

Szeroka flota pojazdów ciężarowych

Transport kamienia oraz innych materiałów znajdujących się w naszej ofercie odbywa się przy użyciu różnego typu pojazdów. Ich ładowność wynosi od 1 do 27 ton, a więc wielkość zamówienia nie ma żadnego znaczenia. Współpracują z nami nie tylko klienci biznesowi, ale również prywatni. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające osoby będą maksymalnie zadowolone. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie, które zostały umieszczone w przestrzeni online przez usatysfakcjonowanych kontrahentów.

Harmonogram dostaw

Proponowany transport ciężarowy może odbywać się w zgodzie ze stworzonym harmonogramem dostaw. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które nie posiadają dostatecznej ilości wolnej przestrzeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupione materiały zostały dostarczone w kilku różnych terminach. Nasza obsługa udzieli szczegółowych informacji na ten temat. Warto podkreślić, że w sposób elastyczny podchodzimy do każdego zlecenia. Zadowolenie klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Pełna terminowość transportu kruszyw

Doskonale rozumiemy, że czas odgrywa bardzo ważną rolę. Brak materiałów może wstrzymać realizację prac, co zwykle generuje spore straty. Stawiając na naszą markę można mieć pewność, że usługi zostaną zrealizowane w zgodzie z ustalonym terminem. Transport kruszywa oraz kamienia planowany jest wspólnie z klientem. Sprawnie realizujemy zlecenia, dzięki czemu można uniknąć długiego czasu oczekiwania. Działamy na terenie Krakowa oraz okolic.

Możliwość nawiązania stałej współpracy

Z chęcią nawiązujemy zarówno współprace krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Lojalni klienci mogą liczyć na szczególne warunki umowy, co niesie za sobą znaczące oszczędności. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm budowlanych i nie tylko. W celu omówienia szczegółów wystarczy nawiązać kontakt z konsultantem. Zachęcamy do pozostawienia wiadomości mailowej. Jesteśmy również dostępni pod numerem 690 830 340.

Uczciwa wycena transportu kamienia

Transport kruszywa wyceniany jest w sposób indywidualny. Zapewniamy konkurencyjne stawki, co sprawia, że nasza oferta jest godna zainteresowania. Dokładny koszt dostarczenia zakupionych materiałów jest uzależniony od wielu różnych czynników. Kluczową rolę odgrywa oczywiście odległość. Należy jednak uwzględnić warunki panujące w miejscu docelowym. Bardzo często nie ma możliwości wjazdu samochodu ciężarowego, co wymaga wykonania kilku kursów pojazdami o niższej ładowności. Rzeźba terenu również ma znaczenie, szczególnie jeśli brak jest utwardzonej drogi dojazdowej.

Brak ukrytych kosztów

Stawiamy na uczciwość oraz profesjonalizm, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się w pełni spokojni. Przestrzegamy warunków zawartej umowy, co przekłada się na owocną współpracę. Koszt zakupu materiałów oraz ich transportu znany jest już na początku. Zapewniamy brak ukrytych kosztów - stawiając na nasze usługi nie trzeba obawiać się, że cena końcowa będzie wyższa, niż deklarowana na początku.

Indywidualne podejście do zlecenia

Wielu klientów ma problem z samodzielnym wyborem najkorzystniejszej formy transportu. Jak już wspomniano, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Po zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami zaproponujemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Priorytetem jest to, aby zakupiony materiał został bezpiecznie, a zarazem szybko dostarczony do miejsca docelowego. Uwzględniamy także sugestie klientów dotyczące m.in. terminów dostaw.