Transport kruszyw

transport kruszyw Kraków

Transport kruszyw z firmą Podolski

Zamówione w naszej firmie kruszywa dowozimy pod wskazany przez Państwa adres. W przypadku wątpliwości, bardzo chętnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszej opcji transportu kruszyw. Biorąc pod uwagę ilość potrzebnego kruszywa, miejsce dostawy oraz możliwości wjazdu dużymi samochodami proponujemy optymalne rozwiązanie – bezpieczne i w rozsądnej cenie.

Transport kruszywa realizowany przez firmę Podolski odbywa się samochodami o ładowności od 1 do 27 ton.

Samochody ciężarowe o ładowności 27 ton (popularnie nazywane wannami lub patelniami) to najlepszy wybór przy zamówieniu dużej ilości kamienia i braku ograniczeń dla wjazdu takiego samochodu.

Pojazdy o ładowności 16-18 ton sprawdzą się wszędzie tam, gdzie duży zestaw nie jest w stanie wjechać, a potrzebujemy przywieźć sporą ilość kruszywa.

Samochody transportujące od 3 do 10 ton wjadą już niemal wszędzie i są najczęściej wykorzystywane do przywozu kruszyw na prywatne posesje, gdzie jest zazwyczaj gęsta zabudowa i małe możliwości manewrowe.

Świadczymy usługi transportu kruszyw zarówno na terenie Krakowa i okolic, jak i w większych odległościach od naszej siedziby.

Przewóz kruszywa proponujemy bezpośrednio z kopalni lub z jednego z naszych składów.

Dostarczamy kamień, kruszywa, piaski, żwiry i grysy od jednej do tysięcy ton. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zamówione przez Państwa przewozy były realizowane terminowo i zgodnie z założonym planem. Jesteśmy otwarci na współpracę i zachęcamy do składania zapytań.

Kontakt – transport kruszyw Podolski

Transport kruszywa Kraków i okolice, zapraszamy do kontaktu: tel. 690 830 340, email: transport@podolski-kruszywa.pl