O nas

Zajmujemy się sprzedażą kruszyw budowlanych, drogowych i ozdobnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy różne rodzaje stosowanych w budownictwie piasków. Branżę drogową zaopatrujemy w mieszanki kamienne, tłucznie oraz klińce. W ogrodnictwie natomiast sprawdzają się różnokolorowe grysy i żwiry, także wchodzące w skład naszej oferty.

Wszystkie materiały dostępne są na naszych składach w okolicach Krakowa - w Gaju i w Zielonkach. Zapewniamy również transport w dowolne miejsce, samochodami o ładowności o 1 do 27 ton. Każdego miesiąca przywozimy i wywozimy tysiące ton, nie tylko naszych kruszyw. Posiadamy stosowne zezwolenia, umożliwiające świadczenie usług transportowych. Nasze samochody są przystosowane do transportu materiałów sypkich, palet, dysponujemy też HDS (hydraulicznym dźwigiem samochodowym).

Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Wsród naszych Klientów są największe drogowe przedsiębiorstwa, małe firmy, indywidualni Klienci oraz architekci krajobrazu. Cenimy sobie długofalową współpracę także z naszymi Dostawcami i Pracownikami, dzięki czemu od lat możemy cieszyć się pozycją atrakcyjnego partnera.