Kruszywa budowlane i drogowe

Kruszywa budowlane i drogowe znajdujące się w naszej ofercie stanowią połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. Stawiamy na różnorodność, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. W przypadku problemów wystarczy skontaktować się z naszą doświadczoną obsługą, która z chęcią odpowie na zadane pytania oraz udzieli szczegółowych informacji na temat oferty. Zapewniamy zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Warto wspomnieć, że stale rozbudowujemy asortyment, a więc zachęcamy do systematycznych wizyt.

Szeroki wybór materiałów

Kruszywa drogowe oraz budowlane wykorzystywane są do wielu różnych celów. Doskonale rozumiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania. Właśnie dlatego stawiamy na rozbudowaną ofertę, w której można znaleźć m.in. piasek siany gruby, piasek siany drobny, piasek żółty, grys, otoczak, kliniec, tłuczeń drogowy, mieszanki kamienne, a także wiele innych. Niektóre z nich mogą być stosowane w celach dekoracyjnych, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

 • Piasek siany gruby

  Piasek siany gruby

  Do murowania, do wylewek, do ręcznie robionego betonu, jako podsypka pod kostkę brukową

  Czytaj więcej

 • Piasek siany drobny

  Piasek siany drobny

  Do tynkowania, do murowania, do wylewek, jako podsypka, do zasypywania kostki brukowej

  Czytaj więcej

 • Pospóła

  Pospóła

  Jako podsypka, jako warstwa odsączająca, do zasypywania wykopów, do ręcznie robionego betonu

  Czytaj więcej

 • Piasek żółty

  Piasek żółty

  Do tynkowania, do murowania, do piaskownicy, jako podsypka pod kostkę brukową, do zasypywania kostki brukowej

  Czytaj więcej

 • Otoczak 8-16 mm

  Otoczak 8-16 mm

  Do obsypywania rur drenarskich, na dachy, na ścieżki ogrodowe

  Czytaj więcej

 • Otoczak 16-32 mm

  Otoczak 16-32 mm

  Do obsypywania rur drenarskich, na dachy, na ścieżki ogrodowe

  Czytaj więcej

 • Grys 2-8 mm (wapień)

  Grys 2-8 mm (wapień)

  Jako podsypka pod kostkę, na podjazdy, ścieżki ogrodowe, jako dodatek do betonu

  Czytaj więcej

 • Grys 8-16 mm (dolomit)

  Grys 8-16 mm (dolomit)

  na podjazdy, ścieżki, alejki ogrodowe, jako dodatek do betonu

  Czytaj więcej

 • Grys 8-16 mm (porfir)

  Grys 8-16 mm (porfir)

  Na podjazdy, ścieżki, alejki ogrodowe, jako dodatek do betonu

  Czytaj więcej

 • Tłuczeń drogowy 31-63 mm (porfir)

  Tłuczeń drogowy 31-63 mm (porfir)

  Jako pierwsza warstwa utwardzenia pod drogi, place, podjazdy

  Czytaj więcej

 • Kliniec 4-31 mm (porfir)

  Kliniec 4-31 mm (porfir)

  Jako warstwa utwardzenia pod drogi, place, podjazdy

  Czytaj więcej

 • Mieszanka kamienna 0-16 mm (porfir)

  Mieszanka kamienna 0-16 mm (porfir)

  Jako ostatnia warstwa utwardzenia pod drogi, place, podjazdy. Szczególnie polecana na szutrowe place, po których odbywa się ruch wózkami widłowymi.…

  Czytaj więcej

Nieprzeciętna wytrzymałość kruszyw

Proponujemy wytrzymałe kruszywo budowlane, które można wykorzystać podczas projektowania ścieżek lub podjazdów. Przykładem jest grys oraz otoczak. Wspomniane odmiany nie tylko posiadają nieprzeciętne właściwości użytkowe, ale również prezentują się wyjątkowo estetycznie. Świetnie sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Gwarantują szeroki zakres zastosowań, co stanowi ich niezaprzeczalną zaletę.

Znakomite właściwości

Kruszywo drogowe oraz budowlane musi zostać właściwie dopasowane do miejsca użytkowania. Nie można więc jednoznacznie powiedzieć, jaka odmiana sprawdzi się najlepiej. Podczas prac budowlanych przydatny jest m.in. piasek siany drobny oraz gruby. Wspomniane kruszywo wykorzystywane jest podczas wykonywania wylewek czy też podsypki pod kostkę brukową. Wyśmienicie sprawdza się podczas produkcji mieszanek betonowych. Stawiając na materiały najwyższej klasy, można mieć pewność, że inwestycja będzie udana!

Fachowe doradztwo

Masz problem z wyborem odpowiedniego kruszywa drogowego lub budowlanego? Nie masz pojęcia, jakiej ilości materiału potrzebujesz? Wystarczy, że skorzystasz ze wsparcia naszej wykwalifikowanej obsługi, która z pewnością udzieli niezbędnej pomocy. Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe. To najlepsza opcja dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia, a jednocześnie nie chcą wyrzucić pieniędzy w błoto.

Uczciwe ceny kruszyw budowlanych i drogowych

Proponowane przez nas ceny są wyjątkowo konkurencyjne, dzięki czemu zakup zdecydowanie się opłaca. Warto uwzględnić, że w naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie wysokiej klasy kruszywa o znakomitych parametrach użytkowych. Dostarczamy starannie wyselekcjonowane mieszanki, które nie posiadają zbędnych dodatków. Wyróżnia nas rzetelność oraz uczciwość. W dużej mierze to właśnie dzięki temu zdobyliśmy pozytywne opinie szerokiego grona klientów. Zachęcamy do zapoznania się z umieszczonymi przez nich rekomendacjami.

Terminowa realizacja

Transport kruszywa pod wskazany adres odbywa się w zgodzie z ustalonym terminem, dlatego też nie trzeba obawiać się problematycznych opóźnień, które mogłyby zakłócić przebieg prac. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, dzięki czemu dostarczenie materiałów na terenie Krakowa oraz okolic odbywa się w ekspresowym tempie. Posiadamy samochody o ładowności od 1 do 27 ton. Podczas planowania transportu uwzględniana jest nie tylko ilość zakupionego kruszywa, ale również warunki terenu.